Misschien wel de gezelligste bridgeclub van Schiedam......

Clubinformatie

Clubavond: Maandag

 

Aanvangstijd:  19:30

 

Speellocatie:

   
Ontmoetingscentrum
De 5 Molens
Nieuwe Damlaan 818,
3118 AC Schiedam
tel.: 010 - 4705500

 

Clubinformatie:

Secretaris Schiedam '59

010-2470568

secretariaat@schiedam59.nl

 

Afmelden voor de
competitieavond:

maandag vóór 17:00 uur

via de Clubtelefoon:
06-25313256

of per e-mail:
schiedam59@gmail.com

 

Bankrelatie:

NL28 INGB 0003 5390 46

t.n.v. Bridgeclub Schiedam '59

te Schiedam

Wachtlijst Historische Bridgetocht Schiedam 2018

 

Als het aantal aanmeldingen het maximum heeft bereikt worden nieuwe aanmeldingen voor de 14e Historische Bridgetocht op de wachtlijst gezet.

 

Zodra er door annulering een plek vrijkomt, zal de eerstvolgende van de wachtlijst worden benaderd om deze plek op te vullen.

 

Gebaseerd op de ervaringen van vorige jaren maken de eerste 15-25 paren een grote kans op deelname, ook voor de daarop volgende groep is deelname zeker niet uitgesloten.

 

Bent u beschikbaar als reserverpaar (u kunt op de dag van de Bridgetocht tussen 09.45 en 10.00 worden gebeld om mee te doen), geef dit dan even door aan het aanmeldbureau. Dit heeft geen invloed op uw positie op de wachtlijst.

 

Wilt u zich van de wachlijst laten verwijderen? Stuur dan even een e-mail naar het aanmeldbureau.

 

Wachtlijst deelname Historische Bridgetocht
               
Positie Naam Naam partner Woonplaats Korte route Beginnerslijn
1 John Gijtenbeek   Jan Geleijns   Capelle a/d IJssel Nee Nee
2 Jan Kloos   Jacqueline Kloos   Vlaardingen Nee Nee
3 Cheryl van der Toorn   Vincent de Pagter   Hellevoetsluis Nee Nee
4 Ria Zuidgeest   Wil Scholtes   Maassluis Nee Ja
5 Martin de Wilde   Nicole de Wilde   Zevenhuizen  Nee Nee
6 Liet Relou   Peer Relou   Rijswijk Nee Nee
7 Piet Klaverdijk   Eva Klaverdijk   Hendrik-Ido-Ambacht Nee Nee
8 Gee van Rossum   Trudi Bommelé   Delft Nee Nee
9 Jaline Meeuws   Shelly Meeuws   Schiedam Nee Nee
10 Wilma Evers   Mario van Kleef   Schiedam Nee Nee
11 Ciska Bohm   Janna Bruil   Capelle a/d IJssel Nee Nee
12 Henny Quist     Dorit Quist    Maassluis  Ja Nee
13 Cocka Booster   Miep Hoogenboom   Maassluis Ja Nee
14 Lenie Heesemans    Carla Heesbeen   Vlaardingen   Nee  Nee
15 Yvonne van de Kamp   Ank de Klerk   Maasland Nee Nee
16 Ger van den Bosch   Richard van Tricht   Vlaardingen Nee Nee
17 Willen Both   Irene Both   Schiedam Nee Nee
18 W.G. Visser   Jacqueline Walsteijn   Leidschendam Nee Nee
19 Inge van Rossum   Verry van Rossum   Ochten Nee Nee
20 Jaap Rusch   Maarten van der Plas   Capelle a/d IJssel Nee Nee
21 Leen Kuyper   Ali Kuyper   Barendrecht Nee Nee
22 Evelyn van der Knaap     Joke Hogeboom    Schiedam Nee Nee
23 Marianne Blieck   Bas Verdoorn   Maassluis Ja Nee
24 Jost Zethof    Loes Brouwer    Santpoort   Nee  Nee
25 Loes van der Linde   Wil van Katwijk   Nieuwerkerka/d IJssel Nee Nee
26 Barbera Fontijn   Andrea den Bleke     Nee Nee
27 Ini Eygendaal   Stien Gillhaus     Nee Nee
28 Marion Wessel   Armand Vossenaar   Capelle a/d IJssel  Nee Ja
 29  Riet de Kort    Nel Mulder     Ja Nee
30 Anneke Bottemanne   Corrie Vredebregt     Nee Nee
31 Ans ter Braak   Aukje Breeman   Vlaardingen Ja Nee
32 Liesbeth van Vliet   Diny de Ridder     Nee Nee
33 Ria van Beurden    Joreen Willemse    Schiedam  Nee Nee
34 Ineke Kriesch   Margret Breugem   Schiedam Nee Nee
35 Nel Zonneveld   Marees von Hinke Kessler     Nee Nee
36 Hans Persoon    Ursula Persoon    Rotterdam Nee Nee
37 J.M.H. Oostinjen-Heniger   E. Franken   Rotterdam Nee Nee
38 Anneke van Oosten   Hetwig van der Meer   Zoetermeer Nee Nee
 39  Pau Tchang    Richard Schouten    Barendrecht Nee Nee
40 Anet Westera   Noor Vallianatos   Rotterdam Nee Nee
 41  Ellen Kaptein    Jos de Geus   Berkel en Rodenrijs Nee Nee