Misschien wel de gezelligste bridgeclub van Schiedam......

Clubinformatie

Clubavond: Maandag

 

Aanvangstijd:  19:30

 

Speellocatie:

   
Ontmoetingscentrum
De 5 Molens
Nieuwe Damlaan 818,
3118 AC Schiedam
tel.: 010 - 4705500

 

Afmelden voor de
competitieavond:

 

maandag vóór 17:00 uur

via de Clubtelefoon:
06-25313256

of per e-mail:
schiedam59@gmail.com

 

Bankrelatie:

NL28 INGB 0003 5390 46

t.n.v. Bridgeclub Schiedam '59

te Schiedam

Wachtlijst Historische Bridgetocht Schiedam 2017

Als het aantal aanmeldingen het maximum heeft bereikt worden nieuwe aanmeldingen voor de 13e Historische Bridgetocht op de wachtlijst gezet.

 

Zodra er door annulering een plek vrijkomt, zal de eerstvolgende van de wachtlijst worden benaderd om deze plek op te vullen.

 

Gebaseerd op de ervaringen van vorige jaren maken de eerste 15-25 paren een grote kans op deelname, ook voor de daarop volgende groep is deelname zeker niet uitgesloten.

 

Bent u beschikbaar als reserverpaar (u kunt op de dag van de Bridgetocht tussen 09.45 en 10.00 worden gebeld om mee te doen), geef dit dan even door aan het aanmeldbureau. Dit heeft geen invloed op uw positie op de wachtlijst.

 

Wilt u zich van de wachlijst laten verwijderen? Stuur dan even een e-mail naar het aanmeldbureau.

 

Wachtlijst deelname Historische Bridgetocht  (stand per 21-08-2017)
                 
Positie Naam Naam partner Woonplaats Korte route Boot Beginnerslijn
1 Dhr J de Vilder Mevr Aleid Hermen Vlaardingen Nee Geen voorkeur Nee
2 Mevr Marianne Hanswijk Dhr Arno van den Hoeven Maassluis Nee Geen voorkeur Nee
3 Dhr Jan Willem Seijffert Mevr Rita Seijffert Rijswijk Nee Ja Nee
4 Dhr Pau Tchang Dhr Richard Schouten Barendrecht Nee Ja Nee
5 Mevr Joyce Keijzer Mevr Lydia van Wingerden Schiedam Nee Nee Ja
6 Mevr Els van Duijn Mevr Miriam Iprenburg-de Wit Schiedam Nee Geen voorkeur Nee
7 Mevr Marjolijn Timmerman Mevr Ria van Gemert Strije Nee Geen voorkeur Nee
8 Mevr Maaike van der Kloet Dhr Klaas Munneke Culemborg Nee Geen voorkeur Nee
9 Mevr Gerda den Breejen Mevr Yvonne van den Berg Delfgauw Nee Ja Nee
10 Dhr Pim Ghijsen Mevr Marian Ghijsen - de Graaff Den Haag Nee Geen voorkeur Nee
11 Mevr Riet Geurtz Mevr Wil van Gaalen Vlaardingen Nee Geen voorkeur Nee
12 Mevr Hester Groenendijk Dhr Michael de bruin Den haag Nee Ja Nee
13 Mevr Ans Passier Mevr Paula Koopmans Capelle aan den IJssel Nee Geen voorkeur Nee
14 Dhr Paul Postma Dhr Marten Eisma Nootdorp Nee Geen voorkeur Nee
15 Mevr Ria van Troost-de Hoog Dhr Carl van Troost Zwijndrecht Nee Geen voorkeur Nee
16 Mevr Wil Kluijtmans-van der Wal Mevr Lineke Bron-Galliard Hellevoetsluis Nee Geen voorkeur Nee
17 Mevr Hannie van Mun Dhr Sjaak Janssen Oss Nee Geen voorkeur Nee
18 Mevr Sonja de Gans Mevr Tonnie van Eijsden Hellevoetsluis Nee Geen voorkeur Nee
19 Mevr Karen Koop Mevr Joke Brok Den Hoorn Nee Ja Nee
20 Mevr Marlies van Maren Mevr Monique van der Hoek Utrecht Nee Ja Nee
21 Mevr Anet Westera Mevr Noor Valrianatus   Nee Geen voorkeur Nee
                 
Wachtlijst deelname Korte Route
                 
Positie Naam Naam partner Woonplaats Korte route Boot Beginnerslijn
1 Mevr  Marlou van Laere  Dhr  Laurens Gerlag  Capelle a/d IJssel  Ja    Geen voorkeur Nee
2 Dhr   Julien Michielsen Mevr  Wendy Kloosterhof  Rotterdam  Ja  Geen voorkeur  Nee 
3 Dhr A Sparling  Mevr  A Sparling  Bloemendaal  Ja    Geen voorkeur Nee 
 4  Mevr Len Dries  Mevr  Dinie van der Laan  Schiedam  Ja Geen voorkeur Nee
5 Mevr Joreen Willemse Mevr Tonny Lips Schiedam Ja Geen voorkeur Nee
6 Dhr Georgios Mantzaris Mevr Betty Mantzaris Delfgauw Ja Nee Nee